Kawa w miejscu pracy

Dla biura oraz salonu sprzedaży mamy kompleksową ofertę na dostawy wyśmienitych kaw w atrakcyjnych cenach oraz wyposażenie kącików kawowych w najlepsze ekspresy do kawy, jak również niezbędne akcesoria. Wszystkie kawy zostały starannie wyselekcjonowane pod względem walorów smakowych, a ekspresy wybieraliśmy szczególnie starannie pod względem wydajności, trwałości i kosztów tak, aby zapewnić optymalną ekstrakcję kawy, odpowiednią ilość pary do mleka i długotrwałą bezawaryjną eksploatację. Dodatkowo ofertę uzupełniają automaty typu table top, które mogą być ustawione w kantynach i kuchniach zakładowych w celu zapewnienia pracownikom gorących napojów od razu, po naciśnięciu jednego przycisku, bez konieczności oczekiwania.

KAWA W BIURZE>>>

EKSPRESY DO BIURA>>>

Kawa w gastronomii

Naszym klientom, z dumą możemy zaproponować ziarna kaw o najwyższej jakości dedykowane dla klientów gastronomicznych oraz najlepsze włoskie ekspresy w bardzo konkurencyjnych cenach.

Proponujemy:

  • ziarna kaw Speciality z różnych zakątków świata,
  • włoskie kawy dedykowane dla gastronomii,
  • wspaniałe włoskie ekspresy.
  • różne formy finansowania zakupu ekspresów.

KAWY SPECIALITY >>>

KAWY DLA GASTRONOMII >>>

EKSPRESY GASTRONOMICZNE >>>

Kawa na stacji paliw

W ciągu ostatnich lat głównie za sprawą wiodących koncernów paliwowych stacje paliw przeobraziły się w coffee bary, gdzie można napić się porządnej kawy będąc w podróży. Nasza firma ma w tym swój udział.

Możemy zaproponować kompleksową usługę dla stacji prywatnych oraz franczyzobiorców obejmującą:

  • sprzedaż sprawdzonych na stacjach paliw modeli ekspresów,
  • finansowanie zakupu ekspresu poprzez leasing,
  • dostawy wyśmienitych kaw ziarnistych oraz niezbędnych produktów w konkurencyjnych cenach.

KAWA NA STACJI PALIW >>>

EKSPRESY DLA STACJI PALIW >>>

Kawa z logo Twojej firmy

Proponujemy stworzenie ekskluzywnego prezentu dla Państwa klientów - paczek z kawą zawierających świeżą, aromatyczną i niezwykle smaczną kawę 100% Arabica najwyższej jakości Speciality, ze spersonalizowaną etykietą z logo Państwa firmy.

Ziarna do Polski sprowadzane są tylko od wybranych importerów, którzy są w stanie zagwarantować ich pełną historię pochodzenia. Wszystkie proponowane przez nas kawy są palone metodą mistrzowską w stalowym piecu bębnowym, która pozwala zachować naturalne charakterystyki smakowe. Ziarna są ręcznie sortowane, testowane i pakowane. Wszystko to pozwala kontrolować jakość na każdym etapie, dając jakość kawy Speciality.